2024 upłynie pod znakiem nowej fryzury "kitty cut", już promowanej przez influencerki

Jeżeli myślisz o tym, aby nadać świeży wygląd swojemu wizerunkowi w 2024 roku, zgodnie z znanym powiedzeniem „nowy rok, nowa ja”, fantastyczną opcją będzie skorzystanie z usług salonu fryzjerskiego i postawienie na „kitty cut”. To rodzaj cięcia, które już obecnie zdobywa serca influencerek.

Nie ma w tym nic dziwnego – na początek każdego nowego roku pragniemy odświeżyć swój wygląd, w szczególności swoją fryzurę. Takie zmiany niemal natychmiast wpływają na poprawę naszej energii oraz pewności siebie. Wystarczy tylko zaufać profesjonalistom, którzy są ekspertami w swoim fachu.

Jeśli zainspirowała Cię ta idea, możesz już teraz udać się do salonu fryzjerskiego ze zdjęciami prezentującymi „kitty cut” zamieszczonymi poniżej. Ten typ cięcia, który jest już rozpowszechniany przez influencerki, ma szansę stać się prawdziwym hitem w 2024 roku. Szczególnie przypadnie do gustu paniom preferującym nieco krótsze włosy. Można by rzec, że to odświeżone spojrzenie na „The Rachel” – fryzurę, która była niezwykle popularna w latach 90. dzięki serialowi „Przyjaciele”.

Jak prezentuje się „kitty cut”? To cięcie, które zyskało na popularności w wyniku ogromnego zainteresowania krótkimi, cieniowanymi fryzurami, które nadają niesamowitą objętość. W bieżącym roku promowały go takie osobowości jak Julia Wieniawa, Zendaya czy Chiara Ferragni. „Kitty cut” charakteryzuje się subtelnymi warstwami, jest nieco „rozczochrane”, ale bez przesady.

Modna fryzura na 2024 rok jest nieco dłuższa niż klasyczny bob, ale jednocześnie nieznacznie krótsza niż „The Rachel”. Powinna ledwo dotykać ramion. Co więcej, zawiera subtelny akcent w postaci grzywki – kilku centymetrów krótszej od reszty włosów.