Białe jeansy jako zawsze aktualny, ponadczasowy element garderoby

Wśród ponadczasowych elementów garderoby białe jeansy nie znają wieku i pory roku. Z drugiej strony, stwarzają one wiele problemów stylizacyjnych zwłaszcza w zimnych miesiącach.
Jak je nosić zimą? Przede wszystkim trzeba jasno określić, jakiego modelu szukamy, długie lub krótkie za kostkę, średnio wysokie w talii lub niskie w kroku, z grubego denimu, nawet spranego, ale zdecydowanie szerokie i proste.
Po drugie, należy wiedzieć, jakie stroje najlepiej do nich dobrać. Oto kilka prostych i modnych pomysłów do skopiowania na zimę 2021/2022.


Białe jeansy z ubraniami w ciepłych kolorach


W lecie jesteśmy uzbrojeni w opaleniznę, ale w zimie trzeba „ocieplić” swój strój, najlepiej łącząc białe dżinsy z ubraniami w ciepłych kolorach. W tym przypadku może okazać się perfekcyjna paleta jasnych brązów, od lazurowego do orzechowego, od beżu do gołębiej szarości. Niezbędnym sprzymierzeńcem w tych stylizacjach, dzięki któremu można je nosić nawet w biurze bez obawy popełnienia błędu, jest elegancki płaszcz w kolorze camel.


Boho z kożuchem na zimę


Estetyka Old Money inspirowana wyglądem zamożnych rodzin z przeszłości uczy nas, że kurtkę z owczej skóry można nosić nawet na śniegu. Kontrastowe połączenie z białymi dżinsami w stroju na zimę 2021/2022 jest nie tylko modne, ale również przychodzi niemal naturalnie. Dla tych, którzy potrafią być odważni, mogą spróbować dodać wysokie buty i wzbogacić strój o akcenty boho, takie jak teksański pasek i torba z frędzlami.


Biały jeans plus czerń


Łatwo powiedzieć czerń i biel. Ale jeśli chodzi o noszenie białych dżinsów zimą, należy zachować szczególną ostrożność w równoważeniu tych dwóch odcieni. Aby uniknąć błędów, można rozważyć następującą radę i zdecydować się na męski strój, preferując parę czarnych loafersów zamiast czółenek. Sprawi to, że spodnie dżinsowe o męskim kroju staną się bohaterami w zestawie z klasycznym długim czarnym okryciem wierzchnim.


Aksamit i zamsz


Na zimę 2021/2022 idealny strój to na przemian aksamit i zamsz, zarówno w odzieży, jak i w dodatkach. Para zamszowych wygodnych i modnych sneakersów damskich, marynarka z lat siedemdziesiątych i gotowe. To swobodny, ale bardzo wyrafinowany styl, który może okazać się jednym z najlepszych rozwiązań.


W kluczu użytkowym


Jeśli chcemy nosić białe dżinsy w zimie 2021/2022 w wolnym czasie, można potraktować je jak parę spodni cargo. Idealny strój składa się z kurtki z technicznego materiału, sneakersów w stylu vintage i białych dżinsów z obniżonym krokiem.