Jaką Konsolę do 200 zł Kupić w 2022 Roku

Rynek konsol w ostatnich latach bardzo się rozwinął. W zeszłym roku przywitaliśmy nowe generacje PlayStation i Xboxa.
Niestety ceny i dostęp do nich nie jest za ciekawy. Aktualnie PlayStation 5 możemy zdobyć za ok. 3500 zł a Xbox Series X za ok. 2500 zł. Nie są to ceny, które zachwycają graczy a tym bardziej nie zadawalają tych, którzy mają ograniczony budżet. Dlatego dzisiaj pokażę wam kilka konsola do 200 zł na których zagramy w bardzo dobre tytuły.

Pierwszą konsolą będzie już kultowe PlayStation 2. Konsola, która wyszła prawie 20 lat temu ale co za tym idzie ma bardzo rozbudowaną bibliotekę gier. Tysiące tytułów, w które możemy zagrać, na pewno przyciągną was do kupna tej konsoli. Oprócz tego ceny gier na Playa są dość niskie ponieważ w okolicach kilkunastu, kilkudziesięciu złotych możemy kupić praktycznie każdą z nich. Musimy także pamiętać o samych tytułach gier ponieważ znajdziemy tam takie gry jak GTA San Andreas. God of War czy Crash Bandicoot. Osobiście bardzo polecam PlayStation 2, ponieważ jest to świetna konsola, którą jesteśmy w stanie kupić już w okolicach 150 zł.

Drugą konsolą Będzie Nintendo DS. Konsola przenośna, która zadebiutowała w 2004 roku. Została wydana Przez firmę Nintendo. Jeżeli szukacie dobrej przenośnej konsoli to dobrze trafiliście Ds swego czasu był najlepiej sprzedającą się konsolą przenośną. Ma masę ekskluzywnych tytułów. Możemy na niej zagrać w takie gry jak Super Mario Bros.
Donkey Kong, The Legends of Zelda czy Pokemon. Wiele tytułów jesteśmy w stanie znaleźć za niewielki pieniądze nie przekraczające 50 zł. A samą konsolę możemy nabyć za ok. 120zł.

Kolejną konsolą będzie PlayStation 3. Kolejna konsola od Sony tym razem następca PS2. Osobiście uważam że jest to naprawdę porządny sprzęt. Gry, które na niego wyszły zadowolą każdego gracza. Możemy znaleźć tu takie tytuły jak
GTA V, The Last of US, Havy Rain, Uncharted i wiele innych świetnych tytułów. Konsole możemy dorwać za ok.200 zł.
Gry na nią możemy znaleźć za cenę od kilkunastu do kilkudziesięciu zł.

Ostatnią konsolą będzie Xbox 360. Produkt firmy Microsoft, który ujrzał światło dzienne w 2006 roku. Tak samo jak PlayStation 3 jest konsolą szóstej generacji. Masa dobrych tytułów takich jak GTA V. Oprócz tego możliwość dokupienia za kilkadziesiąt złotych kontrolera ruchowego kinect, dzięki któremu będziemy mogli zagrać w tytuły takie jaki Dance Central, Kinect Sports i inne za pomocą własnego Ciała. Cena konsoli to ok.200zł.

Tak prezentuje się kilka bardzo dobrych konsol w cenie do 200 zł. Mam nadzieję, że pomogłem komuś w wyborze fajnego sprzętu do tej właśnie kwoty.